Yemek Menüsü


YEMEK

FMV Erenköy Kampüsümüzün yemekhanesinde yarışma süresince 18 TL (KDV dâhil) karşılığında öğle yemeği menüsü sunulacaktır. Başvuru formlarında yemek seçeneği sunulmuştur.

Yemek ücreti aşağıda belirtilen:

AKBANK Teşvikiye Şubesi FMV Işık Okulları İktisadi İşletmesi Hesabı Hesap No: 40660 – Şube Kodu: 242 IBAN Numarası : TR-19 0004 6002 4288 8000 0406 60

Numaralı banka hesabına önceden yatırılarak, gösterilecek dekont karşılığında yemek fişi alınacağı gibi; ayrıca, başvuru formunda belirtilen sayıdaki yemek ücreti, yarışmanın ilk günü peşin olarak ödenerek, yine yemek fişleri alınabilecektir. Yemek ücreti karşılığında, kurumumuz tarafından düzenlenen faturanın ilgili kuruma / kişiye iletilebilmesi için bankadan alınan dekontların üzerine ve başvuru formunda kurum / kişi adı, adresi, vergi dairesi ve vergi numarasının belirtilmesi, fatura kişi adına düzenlenecekse ayrıca T.C. kimlik numarasının da bulunması gerekmektedir. Yemek ücretlerinin yarışma esnasında ödenmesi durumunda isim ve adres alınarak fatura daha sonra iletilecektir.

Üç günlük yemek menüsü aşağıda belirtilmiştir:

MENU – 1
Mercimek Çorbası
Pilav Üzeri Et Döner
Yanında: Közde Biber-Domates 
Ayran
Mısırlı Göbek Salata

Fırın Sütlaç

Makarna Büfesi

MENU – 2
Kremalı Mantar Çorbası
Garnili Tavuk Schnitzel
Yanında: Patates Püre 
Yoğurtlu Havuç Borani
Mevsim Salata

Profiterol

Makarna Büfesi

MENU – 3
Ezogelin Çorbası
Izgara Köfte,

Yanında: Patates Tava

Maydanozlu Peynirli Muska Böreği
Çoban Salata

Elmalı Tart

Makarna Büfesi

 

Yarışma süresince oturma alanlarımız ve kantinimiz tüm konuklarımıza açık olacaktır. Kantinimizde fast food türü yiyecek ve içecek satışa sunulacaktır.

Yarışma bekleme salonunda, projektör yardımı ile dev ekrandan izlenebilecektir. Kampüs ana girişinde satrançla ilgili çeşitli kuruluşların satış ve tanıtım stantları yer alacaktır.

Organizasyon esnasında karşılaşacağınız sorunlar ile ilgili, kriz masası ve organizasyon komitesi konuklarımıza her konuda yardımcı olacaktır.Euro.Message madebycat