Destek Birimlerimiz

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları'nda yemek hizmetleri, 1991 yılından bu yana, dünyanın lider yemek ve destek hizmetler sağlayıcısı Compass Group PLC kuruluşu SOFRA GRUP tarafından sağlanmaktadır. SOFRA GRUP, eğitim sektöründeki toplu yemek hizmeti konusundaki uzmanlık ve deneyimini Eurest markasıyla sunmaktadır. Sofra Grup ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. www.sofragrup.com

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okullarının (Ayazağa-Nişantaşı-Erenköy-Yerleşkeleri) ve Işık Üniversitesinin (Ayazağa-Şile Kampusları) Yönetici, Öğretim Üyesi, Öğrenci ve diğer personelinin servis hizmetleri Çınar Tur Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından organize edilmektedir. Çınar Tur Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye' deki ilk öğrenci servis araç personeli (sürücüsü) olan Kani ÇINAR tarafından kurulmuştur. Çınar Tur Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. vizyon ve misyonu ile kalite güvencesine uygun tecrübeli, eğitimli, güvenilir çalışanları ile öğrenci servis taşımacılığı sektöründe öncü ve uzun yıllar deneyimi olan bir kuruluştur. Servis araçları, Servis Kaptanları ve Servis Rehberleri 14.06.2003 tarih 25138 sayılı resmi gazetede yayımlanan "OKUL SERVİS ARAÇLARI HİZMET YÖNETMELİĞİ" nde belirtilen şartlarına sahiptir. Servis araçlarının koltuk sayısına göre ferdi ve koltuk sigortası mevcut olup servis araçlarından hizmet alan öğrencilerimiz ve kurum personelimiz servis araçları içersinde bulunduğu süre dahilinde beklenmedik ve yaşanabilecek " Acil Sağlık Sorunları " karşısında " MEDLINE ACİL DOKTOR VE AMBULANS " hizmet ve güvencesinden yararlanmaktadır. Servis kaptanları ve rehberlerine hizmet içi eğitimi verilerek kaliteli hizmet hedeflenmektedir. Okullarımızın bulunduğu semtlerden İstanbul'un Avrupa Yakasından Büyükçekmece, Anadolu Yakasından Beykoz Tuzla semtlerine kadar belirlenen güzergahlar doğrultusunda öğrenci servis hizmeti verilmektedir. KALİTE BELGESİ ve SEKTÖR ÜYELİKLERİ Çınar Tur Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Kalite konusundaki hassasiyetini BS-EN ISO 9001–2001 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirmiş olup, İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği'nin (İSTAB) 55, T.C. Türk Patent Enstitüsü 2004/41427 ve İstanbul Ticari Odası (İTO) 89. Meslek Sektörünün 302755–250337 sicil numaralı üyesidir.

Sayın Velimiz, 2019 – 2020 Eğitim-Öğretim Yılı kitap ve kırtasiye satışı sadece on-line olarak yapılacaktır. 7/24 Türkiye'nin her yerinden, okulumuza özel belirlenen fiyatlarla alışveriş yapma, istenilen adrese teslim, çağrı merkezi ile destek ve zamandan kazanma gibi imkanlar sunan on-line satış işlemi https://fmvisik.okulsepeti.com.tr adresinde 16.08.2018 tarihinde başlayacaktır. Okul Sepeti Müşteri Hizmetleri: Telefon : 0 (850) 333 22 02 Call Center Çalışma Saatleri : 09:00 - 19:00 16 Ağustos 2018'den itibaren Pazar günleri hariç her gün e-posta : bilgi@okulsepeti.com.tr On-line satış web sitesi: https://fmvisik.okulsepeti.com.tr Sıkça Sorulan Sorular: 1. Sistem nasıl işliyor? Okul alışverişini nasıl yapabilirim? * https://fmvisik.okulsepeti.com.tr internet sitesi adresine giriyorsunuz, * Okulunuzu ve sınıfınızı seçip önceden okulun bildirdiği ihtiyaç listesine ulaşıyorsunuz, * Satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekle butonuna basarak listeyi alışveriş sepetine ekliyorsunuz, * Kısa bir adım ile üyeliğinizi oluşturuyorsunuz, * Ödeme bilgilerini girerek alışverişi tamamlıyorsunuz. 2. Nasıl ödeme yapabilirim? * Tek çekim kredi kartı (128 bit SSL sertifikası ile 3D güvenli alışveriş) * Peşin fiyatına en az 3 taksit imkanı * Havale /EFT 3. Taksitle ödeme seçeneği var mı? * Siteden direkt yapılacak ödemelerde belli kredi kartlarına en az 3 taksit imkanı sağlanacaktır. Taksit imkanı olacak kredi kartları; *Garanti Bankası *Yapı Kredi *İş Bankası *Akbank *Finansbank 4.Siparişim ödeme yaptıktan ne kadar zaman sonra adresime ulaşacak? * Gönderiler okul ile yapılan sözleşmede belirtildiği şekilde en geç 5 (beş) iş günü içerisinde alıcıya teslim edilecektir. 5.Kargo ücreti ödeyecek miyim? * 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmeyecektir. 100 TL altı için 7,90 TL kargo ücreti ödenecektir. 6.Kitap kaplama hizmeti alabilir miyim? * Ürün seçimi sırasında kaplanmasını istediğini kitap adedi kadar kaplama hizmeti satın aldığınızda kitaplarınız kaplanarak gönderilecektir. 7.Kitaplarımızı okuldan satın alabilir miyim? * Siparişler sadece on-line olarak yapılacaktır. Bu soruların dışında sormak istediğiniz sorular için bilgi@okulsepeti.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da aşağıda belirtilen gün ve saatlerde 0(850) 333 22 02 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Tüm yerleşkelerimizde güvenlik hizmeti, nitelikli güvenlik elemanları, elektrikli güvenlik cihazları, giriş kapılarında ve iç bölümlerde yer alan güvenlik kameralarıyla 24 saat güvenlik sağlanmaktadır. Konusunda uzman Doruk Güvenlik Firması FMV Işık okullarının güvenlik hizmetlerinden sorumludur. Firma; güvenlik konusunda okullara eğitim, yönetim,denetim,disiplin, personel hizmetleri ve güvenlik personeli istihdamı sağlar. Çalışmalar yasal yetkiler çerçevesinde hazırlanmış talimatlar doğrultusunda yürütülür. Nişantaşı Yerleşkesi- 233 12 03 (243) Ayazağa Yerleşkesi- 286 11 30 (514)

Feyziye Mektepleri Vakfı olarak Acıbadem Mobil sağlık ile bir anlaşma yapılarak tüm öğrenci ve çalışanlarımızAcıbadem Mobil sağlık üyeliği kapsamına alınmış olup herhangi bir acil durumda 0212 4449724 Acıbadem Mobil sağlık ambulans hizmetinden ücretsiz faydalanılabilecektir. FMV Işık Okulları'nın tüm yerleşlerinde, revirlerimizde öğrencilerimize her konuda anında yardım edebilecek bir doktor ve hemşire bulunmaktadır.