Bağış

134 yıllık geçmişi ile Türkiye'nin en köklü, başarılı ve kar amacı gütmeyen kurumlarından biri olan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, öncü eğitim anlayışı sayesinde Türk eğitim sistemine değerli katkılar sağlamaktadır.

Nişantaşı, Ayazağa, Erenköy, Ispartakule ve Şile Kampüslerinde; Anaokulları, İlköğretim Okulları, Liseleri- Fen Lisesi ve Üniversitesi ile Ata'mızın çizdiği yolda yürüyen, Türkiye'nin aydınlık geleceğini oluşturan nesiller yetiştirmektedir.

1885’ten beri eğitimden geleni, yine eğitime yatıran vakfımızın misyonlarından biri de maddi durumu yetersiz, başarılı öğrencilere burs imkânı sunarak eğitimde fırsat eşitliği sağlayabilmektir.

Bu anlayışla her yıl toplam gelirlerimizin önemli bir bölümü öğrencilerimize verilen eğitim desteğine ayrılmaktadır.

Çağdaş eğitime yapacağınız nakdi ve ayni katkılarla ülkemizin ufkunu aydınlatacak olan gençlerin eğitim görmesine, okullarımızdaki öğrenim imkanlarının daha da iyileştirilmesine destekte bulunabilirsiniz.

FMV Işık Okulları'nın destekçisi olun; çünkü sizin IŞIĞINIZ bizim IŞIĞIMIZ.

Bağışlarınızı;

Havale / EFT ile

Kredi Kartı ile

Kredi kartından aylık otomatik ödeme yoluyla yapabilirsiniz. 

Bir Işık Bin Işık Online Bağış Yapan Destekçilerimiz

Ayni yardımlarınız için Vakfı’mıza 0212-2331203/1144 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Maliye Bakanlığı’nın 21.11.1974 tarih ve KVK/22101-421/59956 sayılı yazısı ile 13.07.1967 tarih ve 903 sayılı kanunun 4. maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 1975 yılında Feyziye Mektepleri Vakfı’na vergi muafiyeti tanınmış olup vakfımıza yapılan bağışlar, Kurumlar Vergisi Kanunu’nun 10/c ve Gelir Vergisi Kanunu’nun 89/4. bendi çerçevesinde vergi matrahından indirilebilmektedir.