Sonuçlar

Untitled Document

06–09 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenen, "FMV Işık Okulları 100 Yıllık Okullar 13. Spor Şöleni" atletizm, futbol, basketbol, voleybol, yüzme, masa tenisi ve tenis branşlarında kampüslerimizde tamamlanmıştır. " 100 Yıllık Okullar 13. Spor Şöleni " ne bu sene, toplamda 33 okul katılmıştır. Katılan 100 Yıllık Okullara, görev alan öğrencilerimize ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ediyoruz. 4 gün boyunca süren müsabaka sonuçları aşağıdadır.


Zeynep Günay ÖZDEMİR
Uygulamalı Dersler Bölüm Başkanı

100 YILLIK OKULLAR
13. SPOR ŞÖLENİNDE DERECEYE GİREN OKULLAR

ATLETİZM
ERKEKLER
1. ÖZEL SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
3. ÖZEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ
BAYANLAR
1. ÖZEL SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
3. FMV ÖZEL IŞIK LİSESİ

MASA TENİSİ BAYANLAR TURNUVASI
1. MİTHATPAŞA KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ
2. ÖZEL NOTRE DAME DE SİON LİSESİ
3. İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (CAĞALOĞLU MODA TASARIM)

MASA TENİSİ ERKEKLER TURNUVASI
1. ÖZEL SAİNT BENOİT FRANSIZ LİSESİ
2. HAYDARPAŞA LİSESİ
3. VEFA LİSESİ

FUTBOL
1. SULTANAHMET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2. ÖZEL FENER RUM LİSESİ
3. ÖZEL İTALYAN LİSESİ

VOLEYBOL
1. DAVUTPAŞA LİSESİ
2. FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
3. ÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ
BASKETBOL
1. FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
2. NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ
3. ÖZEL SAINT BENOÎT FRANSIZ LİSESİ

TENİS

KIZLAR

1. KINAR ÖZKARAGÖZ - ÖZEL SAİNT BENOİT FRANSIZ LİSESİ
2. MELİS SALMANOĞLU - ÖZEL NOTRE DAMA DE SİON FRANSIZ LİSESİ

ERKEKLER

1. ARDA GENÇ - ÖZEL NOTRE DAME DE SİON FRANSIZ LİSESİ
2. SİNAN AKBULUT - ÖZEL SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ

YÜZME

BAYANLAR
1. FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
2. Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
3. Ö. SAİNT MİCHEL FRANSIZ LİSESİ
ERKEKLER
1.Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
2. FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
3. Ö. SAİNT JOSEPH LİSESİ

50 M SIRT BAYANLAR
1. ECEHAN SIRALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
2. IRMAK YILMAZ Ö. SAİNT MİCHEL FRANSIZ LİSESİ
3. SELEN ILICALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ

50M SIRT ERKEKLER
1. MERT BORAHAN Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
2. ATAOL ÇOBAN Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
3. ALİCAN GÜRELİ Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ

50 M KELEBEK BAYANLAR

1. SEDEF SEZGİNER Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. FERAH YILMAZ Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
3. ECEHAN SIRALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ

50 M KELEBEK ERKEKLER

1. KAAN BİÇİMLİ FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
2. ONAT PEKMEZCİ FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
3. CEM GÖRSEVAL Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ

100 M SERBEST BAYANLAR

1. BERFU AKBAŞ FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
2. ECEHAN SIRALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
3. ECE AKTAN FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
4. CEREN ARPACI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ

100 M SERBEST ERKEKLER
1. YİĞİT ANIL ARSEVEN Ö. SAİNT MİCHEL FRANSIZ LİSESİ
2. KAAN BULGUROĞLU Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
3. BARAN DENİZ ÇOLAK Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ

4X50 M KARIŞIK BAYRAK BAYAN

1. Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
4X50 M KARIŞIK BAYRAK ERKEK
1. Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
2. Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ SAİNT JOSEPH LİSESİ
3. FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ

50 M SERBEST BAYANLAR
1. ECEHAN SIRALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
2. IRMAK YILMAZ Ö. SAİNT MİCHEL FRANSIZ LİSESİ
3. ELİF BÜYÜKSARAÇ Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ

50M SERBEST ERKEKLER
1. ONUR BARAN TEZGEL Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
2. ALİCAN GÜRELLİ . Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ SAİNT JOSEPH LİSESİ
3. ONAT PEKMEZCİ FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ

50 M KURBAĞLAMA BAYANLAR

1. FERAH YILMAZ Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ SAİNT JOSEPH LİSESİ
2. ECEHAN SIRALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
3. BERFU AKBAŞ FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ

50 M KURBAĞA ERKEKLER

1. CEM GÖRSEVAL Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. MERT BORAHAN ÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
3. ONAT PEKMEZCİ FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ

100 M KARIŞIK BAYANLAR

1. SEDEF SEZGİNER Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. SELEN ILICALI FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ
2. BERFU AKBAŞ FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ

100 M KARIŞIK ERKEKLER
1. YİĞİT ANIL ARSEVEN Ö. SAİNT MİCHEL FRANSIZ LİSESİ
2. ONUR BARAN TEZGEL Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
3. KAAN BULGUROĞLU Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK

4X50 M SERBEST BAYRAK BAYAN

1. Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
2. FMV Ö. ERENKÖY IŞIK LİSESİ

4X50 M SERBEST BAYRAK ERKEK
1. Ö. SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİC. OK
2. FMV Ö. AYAZAĞA IŞIK LİSESİ
3. Ö. SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ

 


Euro.Message madebycat
Konyaaltı escort kredi haberleri hizlipro e-sgk diyet zayıflama